Pusheen

Join Pusheen as she enters the world of crafting with this exclusive Stitch & Story collaboration! Discover our beginner kits with everything you need inside to create your own Pusheen, the tubby tabby cat that's loved by millions.

Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$118.00
Regular price
$118.00
Sale price
$118.00
You Save ($-118.00)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Beginner
Regular price
$29.50
Regular price
$29.50
Sale price
$29.50
You Save ($-29.50)
Unit price
per 
Sold out
Advanced Beginner
Regular price
$52.00
Regular price
$52.00
Sale price
$52.00
You Save ($-52.00)
Unit price
per 
Sold out
Advanced Beginner
Regular price
$52.00
Regular price
$52.00
Sale price
$52.00
You Save ($-52.00)
Unit price
per 
Sold out
Advanced Beginner
Regular price
$52.00
Regular price
$52.00
Sale price
$52.00
You Save ($-52.00)
Unit price
per 
Sold out
Regular price
$27.50
Regular price
$27.50
Sale price
$27.50
You Save ($-27.50)
Unit price
per 
Sold out
Intermediate
Regular price
$61.50
Regular price
$61.50
Sale price
$61.50
You Save ($-61.50)
Unit price
per 
Sold out
  • Previous
  • Next